Müthiş bir hizmet: İskoçya oteli "50 Tonu ile Gri" tarzında hizmetler sunuyor.

Müthiş bir hizmet: İskoçya oteli "50 Tonu ile Gri" tarzında hizmetler sunuyor.

Butik otel Nira Caledonia, müşterilerini şaşırtmaya karar verdi ve hayatlarına tutku katmaya karar verdiler: ünlü kitap ve film "50 Tonu Gri" tarzında hizmetler sunuyorlar.

Otel, İskoçya'daki Edinburgh'un merkezinde bulunmaktadır. Ülkeyi ziyaret edenleri birçok nedenle cezbetmektedir: burada çok güzel manzaralar, tarihi mimari, ilginç mutfak ve çalgı eşliğinde ulusal renkler bulunmaktadır. Tabii ki viski de var.

Nira Caledonia yönetimi daha da ileri gitmeye karar verdi. Otel, yetişkinler için bir hizmet paketi sunmaktadır. Bu paket, masaj, afrodizyaklar ve E.L. James'in "50 Tonu Gri" kitabı tarzında aşk oyunları için tam bir set içermektedir. Sıralanandan başka, pakete masaj mumları, kamçılar, banyo yağı, tüylü kelepçeler, bağlama bezi, göz bandı, maskeler, tüylerle kırbaç ve tabii ki ünlü Christian Grey'in kravatı dahildir.

Bu hizmetlerin maliyeti 2.400 Euro'dan başlamaktadır. BDSM paketi, lüks süitlerde iki gece konaklamayı, romantik süslemeleri (gül yaprakları, kaviar, şampanya, çikolata kaplı çilek), ayrıca Blackwood’s Bar & Grill adlı ayrı bir restoranda çeşitli afrodizyaklı yemeklerin servis edileceği 550 Euro'luk bir alışveriş çeki içermektedir. Alternatif olarak, hediye çeki Laing Edinburgh Jewellery mücevher dükkanında kullanılabilir.

Dilinizi seçiniz

Para biriminizi seçin

Uygun olduğu durumlarda fiyatlar seçtiğiniz para birimine dönüştürülecek ve bu para biriminde gösterilecektir. Ödeme yaptığınız para birimi rezervasyonunuza göre farklılık gösterebilir ve ayrıca hizmet ücreti de geçerli olabilir.