Baros Maldives otelinde gurme turu

Baros Maldives otelinde gurme turu

Baros Otel'i bir kez daha konuklarını gurme-kruvaziyerlerle şaşırtıyor. Gerçekten epiküryen bir zevk. Geleneksel Maldiv teknesi olan doneyi veya motorlu yatı seçebilirsiniz.

Baros Maldives otelinde gurme turu
Baros Maldives otelinde gurme turu

En romantik program - "Günbatımı Kokteyli" veya "Şampanya ve Kanape" lüks yatta "Prenses 54" gerçekleşiyor. 90 dakika boyunca, yat tamamen sizin kullanımınızda olacak, yalnızca ara sıra yemek değişikliği için hizmetçi sizi rahatsız edebilir. Güneşin ufuk çizgisinde kaydığını izlemek ve baloncukların bardakta dans ettiğini görmek - Hint Okyanusu'nun sakin sularında gerçek bir zevk.

Baros Maldives otelinde gurme turu

Ayrıca herhangi bir gün için "Gurme Öğle Yemeği" programını da sipariş edebilirsiniz, size birkaç seçkin yemekten oluşan bir menü sunulacak.

Ve tabii ki, "Numa" adlı tekne üzerinde kahvaltı yapma fırsatını kaçırmamalısınız, bu geleneksel motorlu yelkenli tekne donidir. Güneşli güverte, oturma odası, yatak odası ve klima sistemine sahip banyo ile tamamlanmaktadır. Burada sizi İngilizce hizmet eden sakin bir hizmetçi de bekliyor olacak.

Bu üç yeni kruvaziyeyi mevcut programı tamamlıyor. Bunlar resifler boyunca su altı dalışı, yunus gözlemi ve çeşitli öğle ve akşam yemeği seçeneklerini içerir.

Dilinizi seçiniz

Para biriminizi seçin

Uygun olduğu durumlarda fiyatlar seçtiğiniz para birimine dönüştürülecek ve bu para biriminde gösterilecektir. Ödeme yaptığınız para birimi rezervasyonunuza göre farklılık gösterebilir ve ayrıca hizmet ücreti de geçerli olabilir.